İzpad Öğrenci Konseyi Kuruluyor
Kurulduğumuz günden beri gerek projelerimiz gerekse girişimlerimizle, eğitime verdiğimiz önemin altını kalın çizgilerle çizmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aşçılık mesleğine, mutfağa gönül vermiş gençlerimizi, derneğimizin çatısı altında toplayıp, gelişimlerine katkıda bulunmak için, doğru hedeflere gerçek profesyonellerle ilerlemeleri için her zaman yollarını açmaya ve aydınlatmaya çalıştık.

Bugün ise; mesleğimizin geleceği gençlerimiz için en yeni ve en profesyonel adımı atıyor İZPAD ÖĞRENCİ KONSEYİ’nin kurulduğu haberini sizlerle paylaşıyoruz.

Meslek okullarımızdaki değerli Öğretmenlerimizle temaslarımız sonucu fikir birliğiyle belirlenecek öğrenciler, bizler ile birebir çalışmalarda bulunacak, İZPAD üyesi şeflerle birlikte hareket etme şansını yakalayıp, istişare toplantılarımızda hem kendi fikirlerini, hem de arkadaşlarının bizlere ulaştırmak istedikleri mesajlarını birinci ağızdan özgürce ifade edebilecekler.

Böylece okullarında İZPAD adına bir nevi temsilci, okulları için ise konseyde söz sahibi birer köprü olacaklar.

Bu büyük oluşumun içinde aktif olarak yer almak isteyen öğrencilerimizin öğretmenlerine başvurmalarını rica ediyor, oluşumun İzmir’e, eğitime, derneğimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

İZMİR PROFESYONEL AŞÇILAR DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU
Mustafa VARDAR 14.12.2019 19:44

iZPAD AİLESİNİN TEK HEDEFİ BAŞARIDIR iZPAD AİLESİNİN CHEF'LERİ SADECE YEMEKLE DEĞİL EMEKLE VE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİYLE ULUSLARARASI ARENADA BÜYÜK PROJELERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORLAR TEBRİKLER

Çok Teşekkür Ederiz Derneğimiz Adına

Mutfak Ailesi