Şeker Hamuru Figür Eğitimi
Şeker Hamuru Figür Eğitimi
 
Bornova Kız Teknik ve Meslek Lisesi' nde İZPAD  Figür Eğitimi Verdi
 
Mutfak Ailesi bu hafta İzmir Profesyonel Aşçılar Derneğini Bornova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne davet etti. Okulda ,  İzmir Profesyonel Aşçılar Derneği Yürütme Kurulu üyesi ve Butik Pastacı ve Şeker Hamuru Figür Eğitmeni Özge KOCAER  11. sınıf öğrencilerine Şeker Hamuru figür eğitimi verdi. Öğrenciler böyle bir figür eğitimiyle eğlenceli bir zaman geçirdiler.
 
İzmir Profesyonel Aşçılar Derneğinin Kurucularından Erdoğan ATABAY ise yer yer fırsat buldukça mesleki tecrübelerini de aktarmaya  çalıştı ve böylelikle Bornova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri için dolu dolu bir eğitim günü oldu.
 
Misafir perverliği ile Okul Müdürü  sayın Adnan UÇAR ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi Sayın Elvan  KOÇ, yanı sıra yiyecek İçecek Öğretmenimiz Süreyya SERDAR ve diğer değerli Öğretmenlerimiz gönül Öğretmenliğini ise bir kez daha var olduğunu bizlere öğrencileri adına gösterdiler. Kendilerini Mutfak Ailesi olarak tebrik ediyor ve en kısa zamanda yeni bir etkinliğin müjdesi ile kendilerine teşekkür ediyoruz
 

 

Sureyya serdar 12.10.2019 15:03

Degerli bilgiler verdiniz okulumuza renk kattınız tesekkur ederiz saygilar😊

Değerli Süreyya Hocam iyi ki varsınız teşekkürler.

Mutfak Ailesi