Meze Festivali Antalya 2019

Meze Festivali

Turizm Sektöründe öndegelen işletmeciler  ile ve  beraberindeki baş rolde olan Aşçılar 3. Uluslararası MezeFestivali için geri sayımı başlattı. Yoğun ilgi gören ilk iki senenin ardındangastronomi meraklıları, 18 Ekim Cuma günü bir kez daha Antalya, Akra Hotel'debir araya gelecek

 

Akra Hotels tarafından evsahiplği yapılan bu festival , Türkiye’nin en geniş kapsamlı meze festivaliolma özelliğini taşıyor. Festival; Antalya’dan Kaş’a, İstanbul, Ankara veUrla’dan Ordu’ya kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip gastronomi dünyasınınsaygın işletmelerine ait birbirinden güzel lezzetleri, mezeseverlerin beğenisinesunacak. Yurtiçinde öne çıkan birçok mekanın yurtdışından da işletmeler  festivalde yer alacak.

 

Eğitime ve gençleringelişimine önem veren Barut Ailesi, bu sene festivalde bir ilke imza atarak,Akdeniz Üniversitesi için de festival alanında bir stant sağlayarak, gençyeteneklere kendilerini gösterebilmeleri için fırsat sunacak.

 

19 Ekim Cumartesi günüFestival kapsamında gerçekleşecek gurme – yazar Mehmet Yaşin’in konuk olarakkatılacağı Akra Talks sohbetinde misafirlerine ve Antalyalılara keyifli bir günyaşatacak.

 

18 Ekim’de yerli veyabancı pek çok profesyonelin yanı sıra gezgin ve lezzet tutkunlarını ağırlayacağımız3. Uluslararası Meze Festivali sizleriunutamayacağınız bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.

Mutfak Ailesi