Kahramanmaraş Yöresel Lezzetleri Festivali
İzmir' de Bulunan Kahramanmaraş'lılar Derneği, İllerine ait yöresel ürün ve lezzetleri tanıtmak, yaşatmak ve Türkiye'nin batısındaki yurttaşlarına tattırmak için Karşıyaka Bostanlıda bulunan Bostanlı pazarda ,

Kahramanmaraş Yöresel Lezzetleriyle '' Halil İbrahim Sofrası '' Kuruyoruz, Gelin Soframıza Misafir Olun

Davetiyle tüm İzmir'lileri bu festivale davet ediyor
Kahramanmaraşlı işadamı İrfan Barış Gülçin,  memleketinin mutfağı ile İzmir Engelli Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine destek olmak amacıyla 3-6 Ocak tarihleri arasında Bostanlı Pazar yerinde festival düzenliyor.
İzmir Profesyonel Aşçılar Derneği ve Mutfak Ailesi’nin katkılarıyla 4 Ocak Cumartesi günü Kahramanmaraş Mutfağına özgü ürünlerden oluşan büyük bir “Halil İbrahim Sofrası” kurulacak.Engelli dostlarımızın da katılacağı bu özel sofrada, bolluk ve bereket dilekleri tutulacak.
Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Murat Özbilir,” zengin bir mutfak kültürüne sahip olan şehrimizin tanıtımına katkı sağlayan hemşerimiz girişimci İrfan Barış Gülçin’i tebrik ediyorum. Bizler de kendisini  bu değerli  girişiminden dolayı destekliyoruz” dedi.
İzmir Engelli Eğitimi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Vural Gürbulak’da,”  İrfan Barış Gülçin’e Kahramanmaraş mutfağı ile bizlerle köprü kurduğunuz için teşekkür ediyorum”diye belirtti.
Siz değerli Basın mensuplarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız


Yer: Bostanlı Pazar Yeri - Karşıyaka / İzmir

Tarih: 04 Ocak 2019 Cumartesi

Saat: 14.00 - 16.00

Mutfak Ailesi