Hediye Çikolata
Hediye Çikolata
Sevdiğinize hediye alırken nereler dikkat etmelisiniz?
Hediyenin amacı ve amaca uygun bir hediye karşınızdakinin kalbini kazanmanızda büyük rol oynayacaktır. Farklı pek çok duruma uygun çeşitleri Endorfia, prestijli hediyelerin adresi.
Kişiler Arası İlişkilere Özel Hediyeler
İster sevgilinize olsun, ister arkadaşınıza, isterseniz tanımadığınız birinin doğum günü, hasta ziyareti, iş ziyareti, her durumda karşınızdakinin gönlünü kazanmak ise amacınız hediyelik ürünleri ile karşınızdakilere verdiğini değeri, sevgi ve saygıyı güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Endorfia'da , Çikolata, lokum, draje, kahve, kolonya çeşitleri ve bunlarla hazırlanan setlerin yanı sıra termos, kalem, defter ve elektronik eşyalar ile oluşturulmuş harika hediyelik setlerle tercih yapmanızı bir hayli kolaylaştırıyor.
Kişiye Özel Hediyeler
Armağanın etkisini sihirli hale getirmek için, “kişiye özel” konseptli ürünler söz konusu. Tasarımında kişiye özel detaylar bulunan bu alternatifler, müstakbel kullanıcılarıyla özdeşleşmiş durumdadır. Dolayısıyla bunlar, kişiye kendisini çok daha özel hissettirir. Üstelik insan, doğası gereği kendisine benzeyeni daha çabuk benimseme ve sevme eğiliminde olduğundan bu hediyeler, “meta” olmanın ötesinde konumlanır, yüksek manevi değer taşır. Onlar bir bakıma “hikâye anlatıcıları”dır. Ömür boyu anlamlarını yitirmezler.
Kurumsal Hediyeler
Yola çıkış hikayesini oluşturan, kurumsal hediyelikler. 
kurumsal iş piyasasında kullanılmak üzere, üst gelir grubuna hitap eden kahve, kolonya, çikolata, lokum ve bu ürünlerin kombinasyonundan oluşan setler sunmaktadır. 
Hediyelerin kurumsalı biraz farklı ve zerafeti yansıtmalı. Bu ürünler, hem kalite hem de estetik açısından kişilerin arzuladığı premium hissini karşılıyor. Endorfia’yı farklı kılan, detayları titizlikle belirlenmiş bir konsepte sahip olması. Rafine zevkleri temsil eden bu konsept gereği yalnızca ürünler değil, ambalajlar da kaliteyle ve estetikle ilgili beklentileri karşılamakta. Ürün ve ambalaj tasarımına gösterilen özen ve hassasiyet, her kesime ilgi çekici bir kullanım deneyimi sağlıyor. Yaşayan kutular sloganı ile elde üretilen kutular, kullanıcılar tarafından kişisel ve kıymetli eşyaları saklamak sureti ile yıllarca ellerinin altında kullanılıyor.
Kurumsal firmalar için, promosyon gücü daha yüksek bir seçenek olarak, logolu kutular tercih ediliyor. 50 kutu ve üzeri sipariş veren kurumsal firmalar için firma logosunu taşıyan prestijli kutular ve setler hazırlanmaktadır.

Mutfak Ailesi