Denizli Yemek Yarışması Sonuçları
Denizli Yemek Yarışması Sonuçları 

Denizli Genç Aşçılar Derneği EGS Fuar Alanında gerçekleştirdiği yemek yarışmasında yurt içi ve yurt dışı çeşitli ülkelerden jüri olarak davet ettiği yabancı şeflerin toplam değerlendirmelerinin sonuçları aşağıdaki gibi neticelendi.
Degad Başkanı Süleyman Kursak ve Başkan Yardımcısı Uğur Ulutürk, Başta Belediye Başkanlarına, Emrah Köksal Sezgin Şefe ve tüm sponsorlara - katılımcılara teşekkürlerini dile getirdiler.

Yemek Yarışması Sonuçları ise ;
Degad Başkanı Süleyman Kursak ve Yönetim Kuru Üyelerinin hazırlamış ve yerine getirmiş olduğu 
Gastro Worl Master Chefs 
Uluslararası Gastronomi Fuarı ve Yemek Yarışması Sonuçları 


Bronz Madalya
Cemre Manaz
Edmit Katanoska
David Likorski
Askerov - Azarbeycan
Ali Asqar - Azarbeycan
Abuelhija Hamdan-Kamran Ahmadov
Yunus Emre Naz-Bora Emir Gülhan-denizli yemek yarışması 2019
Neslihan Pamuç
Omar Adran
Yaban Salhi
Yusuf Deri
Ziya Salayme
Yeliz Uğurlu
Demir Atsız
Ayça Özer
Neslihan Panuş
Yadan Salhi
omar badran
Süleyman Çevik
Ceyda Demirkalp
Fikriye Buse
Beyza Çiftçi



Gümüş Madalya
Yeliz Uğurlu 
Delil Adsız
Ayça Özer-Belinay Çöven
Mirmövsüm Dadaşon
Aslan Naziyev Azerbaycan- yemek yarışması turkey-denizli
İman Awawde
Muhammed Turgay
Münevver Özdemir
Serpil Türkan Solmaz
Münevver
Hasan Ramazan
Ehdi Şubayki
Marian Trajkovski
Esra Poyraz
Haşm Elavani
Sima Özdemir
Abu Salah 
Kapalı Kutu; Emre Boray Gülhan
İman Avavde
Haşim Elavani
Hamza Sbeystan
Onur Karataş
İsmail Has
Ahmet Hamze
Sima Özdemir
Ziyat Salayme
Mirmovsum Dadashov
Hammad Abu Saleh The Future Associaton For Professional Chefs
Mahmaoud Nujedat food contest

Lise ve Üniversite Ekipler
Oğuzhan Dayı-Sinem Durmuş-Batuhan Altınsoy KUPA ALDI
Dilan Şimşek-Melike Karaman-Elif Nur Şanlı KUPA ALDI
M. Nisa Büyükdere-Zeynep Uluçay-Raziye Akkır KUPA ALDI
Şerafettin Orhan-Helin Ergünlü-ibrahim Nucra-Kuşadası Güvercinada Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi
Volkan Barım-Aslı Çöşlü-Şeyma İlkim Gönenli
Esin Elif Musagalı-Buket Çapacı-Ecemnur Şenyüz
Hakan Çiğdem ve Ekibi
Fatma Işık-Ayşe Kaytazcı-İclal Özen
Rabia Yıldız-Kezban Temiz-denizli 
Ebru Şan ve Ekibi
Eslem NUrsel Koçak-Eda Çelik-Nejla Ünalan
Dilara Şirinşen-Elvan Şeref-Yaşar Türk
Emir-YelizUğurlu-Delil Adsız
Ceren Arılık-Ceren acar-Halil Özoğul
Felek Kapalıgöz-Sibel Demir-Esin Önler
Mehmet Erge Yumak-Arda Aktenli-Arda Ateş
Süleyman Çevik-Ali Anıl-Utku Atalay
Saygın Aktaş-Berrin Akıncı-Mustafa Uzkaş
Hava Sena-Şefika Nur Doğan-Ayşegül Orhan
İrem Aydoğdu-CrenDemirkap
Hatice Oğuzalp-Nesife Mendi-Fikriye Buse Tosak
Gülsüm Sağım-Zeynep İrem-
Beyza Çiftçi-Hatice Ael Bodur-Cemre Manaz
Şerafettin Orhan-Helin Ergünlü-ibrahim Nucra-Kuşadası Güvercinada Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi
Saygın Aktaş ve Ekibi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi-Ürgüp-uset culiabry team-
Sebahat Ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu



Altın Madalya
Münevver
Dadasov
İsmail Kırtıklı
Asma Salaimeli
Kapalı Kutu; İsmail Tırtıklı
Zeynep Uluçay
































Mutfak Ailesi