Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İzmir / Bayraklı - Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mutfak Ailesi Liselerde
Liselerde eğitim konusuna önem veren Mutfak Ailesi, eğitim durağındaki durağı İzmir / Bayraklı - Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'ydi.

Okulda  yiyecek içecek Meslek öğrencileri Mutfak Ailesi ile tanışarak kendileri  için fayda sağlayacak araştırmalarında yazı ve görsel bir çok bilgiye erişmenin kısa yolunu öğrendiler.

Mutfak Ailesi sektörde mutfak ile ilgili kim varsa içinde bulundurduğu sadece bununla değil binlerce yemek sunumları resimlerinin yanı sıra bir çok yemek tarifleri ile birlikte artı olarak Şeflerle aynı platformda mesaj yolu ile tanışarak iş imkanı staj imkanı sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayabileceklerini öğrendiler.

İzmir / Bayraklı - Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nini Öğretmenleri; 
Okul Müdürü Sayın, Fatma Gülçin Çolakoğlu, Müdür Yardımcısı Sayın, Gamze Tanaydın Yıldırım
ve Okulun Değerli Öğretmenlerinden, Ayten Kaya Ülker, Onur Çakar ve Kader Çakar, olmak üzere tüm eğitim kadrosuna Mutfak Ailesi olarak teşekkür ediyoruz.


Bayraklı Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Yiyecek içecek hizmetleri alanı olarak bize zaman ayırdığınız ve öğrencilerimizin mesleki çalışmalarına katkıda bulunduğunuz İçin teşekkür ederim. Erdoğan şefim. İyi çalışmalar

Mutfak Ailesi olarak biz de teşekkür ederiz

Mutfak Ailesi